Flash Thermohouse

Mám záujem o drevostavbu?

Ak máte predstavu o Vašom dome, stačí ak vypracujete vlastný návrh pôdorysu, resp. zadefinujete, či máte záujem o bungalov alebo podkrovný, koľko izbový...

My Vám vypracujeme približnú cenovú ponuku domu na kľúč. V prípade že by sa Vám realizácia nami zdala byť vhodnou voľbou odporučíme Vám architekta a pomôžeme Vám s vybavením stavebného povolenia. Taktiež je potom potrebné aby na základe stavebného pozemku bola presne vypracovaná cenová ponuka pre realizáciu základovej dosky, nakoľko základová doska je cenovo závislá od plochy, sklonu pozemku, resp. vedenia kanalizácie atď.

Vhodnou voľbou je aj možnosť zakúpenia vhodného projektu z  internetu, avšak je potrebné venovať danému výberu zvýšenú pozornosť nakoľko dodatočné úpravy do už zakúpeného projektu sú cenovo náročné a projekt ktorý Vás stál o polovicu menej ako keby ste si ho zadali architektovi Vám cenu dorovná a budete mať katalógový dom za cenu individuálneho projektu.

V prípade ak by ste sa rozhodli pre vlastný návrh domu, projekt ktorý bude patriť iba Vám, je možné sa dohodnúť s architektom a daný projekt sa potom môže ponúknuť ďaľším pár ľuďom a náklady sa Vám vrátia. Všetko závisí iba od toho ako sa rozhodnete a dohodnete.

Až do vypracovania projektu a presného zadefinovania Vašich požiadaviek sa jedná ohľadne realizovania výstavby o orientačné informácie. V prípade že už máte vypracovaný projekt Vám bude vypracovaná taktiež orientačná cenová ponuka. Ak s touto orientačnou ponukou budete spokojní, po dohodnutí všetkých špecifických požiadaviek Vám bude vypracovaná presná cenová ponuka. Samozrejme je všetko do podpísania zmluvy nezáväzné. Po vypracovaní presnej ponuky v prípade obojstranného záujmu sa všetko zmluvne ošetrí a odvtedy to je pre obe strany záväzné tak ako bude definované v zmluve.

 

Tvorba web stránok, www.webcreators.sk - Admin